توضیحات

  • برند: نستله Nestle
  • طعم: شیرین
  • مناسب برای: ورزشکاران، افراد با رژیم غذایی کاهش وزن و وگن
  • موارد منع مصرف: افراد حساس به گلوتن
  • مواد تشکیل‌دهنده: غلات صبحانه، برنج، شکر
  • شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود
  • نحوه مصرف: این محصول را هم می‌تونید به صورت ساده مصرف کنید و هم اون رو با شیر، انواع شیر گیاهی و ماست ترکیب کنید

کورن فلکس کلاسیک نسفیت یکی از معروف‌ترین غلات صبحانه بازار و انتخاب اول بسیاری از ورزشکاران هست. از اونجایی که به غیر از غلات صبحانه هیچ افزودنی دیگه در این کورن فلکس وجود نداره می تونین با میوه و مغزهای مختلف ترکیب و یا به صورت ساده میل کنید.

سریال نامی هست که فرنگیا به غلات صبحانه میدن و واژه کورن فلکس هم به صورت خاص در مورد غلات صبحانه‌ای استفاده میشه که ماده اصلی شون ذرت هست. یکی از نکات مثبتی که کورن فلکس کلاسیک نسفیت رو به محصولی پرطرفدار تبدیل کرده، استفاده از جو دو سر یا یولاف در ساختار اون هست. جو دو سر یکی از غلاتی که در چند سال اخیر به علت خواص بی‌نظیرش، به شدت مورد توجه قرار گرفته.

جو دو سر سرشار از فیبر، پروتئین و کلسیم هست و به همین دلیل به سادگی هضم میشه. از طرف دیگه جو دو سر دارای نشاسته‌های پیچیده هست، این دسته از نشاسته‌ها بر خلاف نوع ساده که در برنج و سیب‌زمینی وجود دارند، انرژی زیادی آزاد می‌کنند اما باعث چاقی نمیشن. پس وجود جو دو سر کورن فلکس کلاسیک نسفیت اون رو به انتخاب اول افراد با مشکلات گوارشی، رژیم‌های غذایی و وگن ها تبدیل کرده است.

علاوه بر همه موارد گفته شده در این کورن فلکس ویتامین B6، ویتامین B2، نیاسین، کلسیم، فولیک اسید و آهن هم وجود داره؛ پس با همه این اوصاف اگه حال و حوصله یا وقت صبحونه درست کردن ندارید، کورن فلکس کلاسیک نسفیت انتخاب سریع و به شدت مفیدی برای شماست که در صورت ترکیب با شیر خواصش چند برابر هم میشه. خبر خوشحال کننده برای وگن ها اینکه می تونن با خیال راحت از این کورن فلکس استفاده کنند و اون رو با شیرهای گیاهی ترکیب و صبحونه مغذی برای شروع یک روز پر انرژی تهیه کنند.

راستی یادتون باشه برای آشنایی با سایر محصولات نسفیت Nesfit به صفحه این برند در سایت آروماه سر بزنید.