توضیحات

  • برند: کلاگز Kellagg’s
  • طعم: ملس
  • مناسب برای: همه گروه های سنی از جمله ورزشکاران، افراد با رژیم غذایی کاهش وزن و وگن
  • موارد منع مصرف: افراد حساس به گلوتن
  • مواد تشکیل‌دهنده: دانه های گندم سبوس دار، فیبر گندم، عصاره مالت، شکر قهوه ای، سبوس گندم، انواع ویتامین، آنتی اکسیدان، توت فرنگی و میوه های قرمز خشک
  • شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود
  • نحوه مصرف: این محصول را هم می‌تونید به صورت ساده مصرف کنید و هم اون رو با شیر، انواع شیر گیاهی و ماست ترکیب کنید

کورن فلکس با توت فرنگی و میوه های قرمز اسپشیال کی به جرئت یکی از محبوب ترین کورن فلکس های رژیمی بازار هست که یه عالمه طرفدار داره. پایه اصلی این محصول خوش مزه و مفید گندم سبوس دار هست و به خاطر فیبر بالا برای ورزشکاران و افرادی که مشکل گوارشی دارند و به رژیم غذایی شون اهمیت میدن، پیشنهاد میشه.

کلاگز Kellagg’s بزرگ‌ترین و مهم ترین کارخانه تولید غلات صبحانه در سراسر دنیا هست که در حال حاضر در بیش از 19 کشور از جمله آلمان، آمریکا و ترکیه تولید میشه. یکی از محبوب ترین محصولات کلاگز کورن فلکس های رژیمی اسپشیال کی هست که به علت کیفیت بالا و طعم بی نظیر به همه کسانی که به دنبال یک غلات صبحانه مرغوب هستند توصیه میشه.

واژه کورن فلکس به صورت اختصاصی به غلات صبحانه‌ای که بر پایه ذرت باشه اشاره داره اما در همه این سال ها به همه انواع غلات صبحانه فرآوری شده کورن فلکس میگن. مثلاً در کورن فلکس با توت فرنگی و میوه های قرمز اسپشیال کی اصلاً خبری از ذرت نیست اما در عوض بر پایه گندم سبوس دار هست و کلی هم فیبر گندم در اون استفاده شده که هضم این محصول رو بسیار آسون کرده. تازه یه عالمه توت فرنگی و توت های جنگلی خشک داره که با طعم ترش و خوشمزه شون حسابی دلبری می‌کنند.

در کورن فلکس با توت فرنگی و میوه های قرمز اسپشیال کی از انواع ویتامین های سی، دی، بی، فولیک اسید، آنتی اکسیدان و مواد معدنی استفاده شده و به خاطر همین در کنار شیر، ماست و انواع شیرهای گیاهی یک وعده غذایی کامل به حساب میاد و بچه ها عاشقش میشن. همچنین در این محصول از هیچ فرآورده حیوانی استفاده نشده و وگن ها می تونن با خیال راحت ازش استفاده کنند.

یادتون باشه برای مشاهده سایر محصولات مشابه به صفحه اسپشیال کی SPECIAL K در سایت آروماه سر بزنید.