توضیحات

  • برند: چای احمد AHMAD TEA
  • عطر: عطری با رایحه برگاموت
  • مقدار کافئین: زیاد
  • مناسب برای: همه رژیم های غذایی
  • موارد عدم مصرف: افراد آلرژیک
  • مواد تشکیل دهنده: چای سیاه و عصاره برگاموت
  • نحوه مصرف: مقداری هر تی بگ را به مدت 4 تا 5 دقیق در آب جوش قرار دهید تا چای کاملا دم بکشد
  • شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک نگهداری شود

چای کیسه ای کلاسیک ارل گری مثلثی چای احمد از پرطرفدارترین محصولات برند احمد هست و تقریبا همه سلیقه ها باهاش ارتباط برقرار می‌کنند و دوستش دارند. علاوه بر این، چای ارل گری همراه خوبی برای انواع طعم دهنده هاست و میشه اونو در همه ساعات روز مصرف کرد. حالا این نوشیدنی چیه و چطوری تهیه میشه؟

چای ارل گری یکی از پرطرفدارترین انواع چای سیاه هست که ریشه و اصالتش به انگلستان برمی‌گرده. کمپانی احمد برای تهیه این نوشیدنی از مرغوب ترین برگ های چای کنیا و سیلان استفاده می کنه که برداشت دوم هستند و به دقت دست‌چین شدند. حالا برای ایجاد طعم و عطر بی نظیر پس از اینکه برگ های چای پلاسیده شد و مراحل تخمیر و حرارت دهی رو طی کرد، بهشون عصاره برگاموت اضافه می‌کنند. برگاموت همون ترنج خودمون هست و که به خانواده مرکبات تعلق داره و عطر بی نظیری داره. از پوست ترنج روغنی می گیرن که در واقع همون عصاره ای هست که به چای ارل گری اضافه میشه و طعم و عطر بی نظیری ایجاد میکنه.

جالب بدونید چای ارل گری به افتخار چارلز گری نخست وزیر انگلستان در قرن نوزدهم میلادی نام گذاری شد. برای تهیه این نوشیدنی فوق‌العاده معطر فقط کافیه ماگ یا فنجون مورد علاقه تون رو انتخاب و  هر تی بگ رو به مدت 4 تا 5 دقیقه در آب جوش قرار بدید تا چای معطر شما کاملا دم بکشه. چای کیسه ای کلاسیک ارل گری مثلثی چای احمد رو می تونید به صورت ساده یا به همراه شیر یا سایر طعم دهنده ها از جمله لیمو، دارچین، هل ، گل محمدی و … میل کنید.

چای کیسه ای کلاسیک ارل گری مثلثی چای احمد حاوی 15 تی بگ هست که برای ماندگاری بیش‌تر در پوشش فویلی بسته بندی شده است. بسته‌بندی های این محصول بسیار جالبِ، تی بگ ها به صورت مثلثی طراحی شده و که باعث افزایش سطح تماس آب و محتویات درون بسته میشه؛ پس نوشیدنی نهایی عطر و طعم بیش‌تری داره. از طرف دیگه جنس این تی بگ ها از نشاسته ذرت هست که کاملاً زیست تخریب پذیرِ و بعداً به چرخه طبیعت برمی گرده.

برای مشاهده سایر محصولات این برند به صفحه چای احمد AHMAD TEA در وب سایت آروماه مراجعه کنید.