توضیحات

من که کلا یه ارادت خاصی به چایی های اکبر دارم. البته توی ایران بیشتر چایی های احمد و محمود رو میبینین که نمیدونم واقعا اسم کم بوده که انقدر اسماشون شبیه همه؟؟؟؟!!!! شایدم همه شون داداش بودن!!

چای اکبر برای سریلانکا هست که خب خود چایی های سریلانکا جزو بهترین چایی های دنیاست و یکی از بزرگترین صادر کننده های چایی توی دنیا هم محسوب میشه. و خب برندهای چایی خیلی معروفی هم داره سریلانکا که اکبر هم یکی از اون برندهای خفن هست که شاید کمتر شنیده باشید.

می تونید بقیه محصولات اکبر رو در این لینک ببینید.

فکر کنم اسم چای سیلان رو حداقل یکبار شنیده باشید. سیلان اسم قدیم سریلانکا هست و به همین دلیل چای های سریلانکا رو به نام چای سیلان می شناسن.

خب بریم سراغ این محصول چای اکبر. این محصول همونجور که تو عکس پیداست هم برای مهمانی و هم برای کادو بردن خیلی مناسبه. چون جعبه مقوایی شیکی داره.

توی هر بسته ۸ طعم چای سیاه طعم دار هست به طعم های: سیب، انگور، توت فرنگی، گیلاس، هلو، لیمو، رزبری و انگور فرنگی سیاه (که فکر کنم تو ایران نباشه! عکسش هم روی جعبه، پایین سمت راست هست)

از هر طعم ۱۰ عدد تی بگ داخل جعبه هست که در کل میشه ۸۰ عدد تی بگ.

همچنین تی بگ ها همونطور که در فیلم هست در لایه ای از فویل پیچیده شدند که این بسته بندی باعث حفظ عطر و طعم چایی میشه و هر بسته رو که باز کنید بوی اون طعم رو به وضوح می تونید حس کنید.

فیلم بازگشاییش رو می تونید در ادامه ببینید