توضیحات

  • برند: اولکر ULKER
  • طعم: شیرین و ترش
  • مناسب: به عنوان میان وعده
  • موارد منع مصرف: افراد آلرژیک و وگن
  • شرایط نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور خورشید نگه‌داری شود
  • مواد تشکیل‌دهنده: شکر، شربت گلوکز، رنگ خوراکی، روغن گیاهی، آب، ژلاتین و …

پاستیل ترش رشته ای با طعم کولا یوپو با طعم نوستالژیک نوشابه ای، انتخاب خوشمزه‌ای برای عشاق پاستیل هست و بچه‌ها و خیلی از بزرگترا عاشقشن. یوپو به برند اولکر کشور ترکیه تعلق داره و از شناخته‌شده‌ترین برندهای پاستیل در سراسر دنیا از جمله ایران خودمونه. از میان صدها نوع پاستیل با طعم و شکل و رنگ‌های مختلف، مدل کولا طرفداران سرسختی دارند.

پاستیل از میان وعده‌های خوشمزه‌ای که بزرگ و کوچک دوستش دارن و دست رد به سینه‌اش نمی زنن. از ترکیب ژلاتین، شکر و سایر طعم‌دهنده‌ها پاستیل نرم و خوشمزه به وجود میاد. همونطور که می دونید ژلاتین منشأ حیوانی داره و از استخوان حیواناتی مثل گاو، گوسفند و خوک به دست میاد. برچسب حلال روی محصول نشون میده که در ساخت پاستیل از ژلاتین حیوانات حلال گوشت استفاده شده.

پاستیل ترش رشته ای با طعم کولا یوپو به خاطر وجود ژلاتین به وگن ها و افرادی که در رژیم غذایی شون با منع مصرف فرآورده‌های حیوانی مواجه هستند، توصیه نمیشه. گیاه‌خوارها می تونن پاستیل‌هایی که از آگار (نوعی جلبک) و پکتین (نوعی کربوهیدرات گیاهی) ساخته شده،  استفاده کنند.

بافت پپاستیل ترش رشته ای با طعم کولا یوپو کاملاً نرم هست و به خاطر همین جویدنش بسیار راحتِ. در ترکیبات سازنده اون از رنگ‌های خوراکی مجاز استفاده شده پس اگه به این مواد آلرژی دارید حتماً پیش از استفاده با پزشک مشورت کنید. راستی درسته که بچه‌ها عاشق این کوچولوهای خوش‌خوراک میشن اما پاستیل یوپو با طعم کولا به هیچ عنوان جایگزین غذای اصلی نیست و نباید بیش از اندازه استفاده بشه.

پس اگه به دنبال یک پاستیل خوشمزه با طعم نوستالژیک نوشابه می گردین که بافت نرمی داشته باشه همین حالا پاستیل ترش رشته ای با طعم کولا یوپو رو به سبد خریدتون اضافه و حسابی کیف کنید. برای مشاهده بقیه محصولات این برند به صفحه یوپو yupo سر بزنید.