توضیحات

بقیه ی طعم های قرص های خوشبو کننده ی کامپس رو میتونید داخل صفحه ی کامپس ببینید.

اگر شما گه گاه احساس می کنید مزه دهنتون به تلخی میزنه و دوست دارید یه چیز کوچیک بخورید که یه حس خنکی و مزه خوب و بوی خوب توی دهنتون جریان پیدا کنه، پیشنهاد می کنم حتما همیشه یه بسته قرص نعنا توی کیف یا جیبتون داشته باشید.

خوبی این برند اینه که کلا برند تخصصی قرص های خوشبو کننده است و محصولاتش از کیفیت خوبی برخورداند. همچنین پایه تمام قرص های خوشبو کننده این برند هم نعنای تازه است. این محصولی که توی این صفحه می بینید هم قوی ترین محصول خوشبو کننده این برند و این رو می تونید روی نوشته بالا سمت راست محصول ببینید.

قوطی این قرص نعنایی خیلی سبک و کم جا است و در عین حال خیلی محکمه و می تونید بدون نگرانی از ریختن قرص ها داخل کیف یا جیبتون، این قوطی رو همه جا با خودتون ببرید.

در ضمن این قرص های خوشبو کننده، سالم هم هستن و در تهیه اش از قند های غیرطبیعی استفاده نشده و همچنین ساخت کشور آلمان هم هستن.

وزنش هم ۱۴ گرم هست که این ویژگی اش، به یه انتخاب خوب برای استفاده تبدیلش کرده.

کلا اگه نظر من رو بخواید، باید بگم اگر یکی ندارید، حتما همین الان یکی بخرید! اگر هم دارید که بازم یکی بخرید تا زاپاس داشته باشید. حتی اگه زاپاس هم دارید، بازم بخرید که توی همه کیف هاتون حداقل یه قوطی ازش داشته باشید :))

راستی اینم بگم که قوطی اش شدیدااا برای جای دکمه های توی خونه خوبه، حالا از ما گفتن بود.

فیلم بازگشایی این محصول رو می تونید در ادامه ببینید: