توضیحات

  • برند: آیس سنس Ice sense
  • طعم: شیرین و خنک
  • مناسب برای: خشبوکننده دهان و کمک به بهبود گلودرد
  • موارد منع مصرف: مبتلایان به دیابت و افرادی که به مواد تشکیل‌دهنده این قرص حساسیت دارند
  • شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک، با دمای حداکثر 25 درجه سانتی گراد و دور از رطوبت نگه‌داری شود
  • نحوه مصرف: یک عدد و به صورت مکیدنی مصرف شود
  • مواد تشکیل‌دهنده: شکر سفید، گلوکز، اسانس مجاز موهیتو، اسید آسکوربیک، آنتی اکسیدانت، اسید سیتریک، صمغ عربی، آسکوربیک اسید، ویتامین سی و…

قرص خوشبو کننده دهان موهیتو آیس سنس Ice sense محصول خوش طعم و خوش بوی یک برند ایرانیه که از قضا بسیار هم با کیفیت هست. این قرص خوشبو کننده علاوه بر رفع بوی ناخوشایند دهان در بهبود علائم سرماخوردگی و گرفتگی گلو و بینی هم به شدت مؤثر هست.

بوی بد دهان می تونه علل متفاوتی داشته باشه از جمله؛ خوردن غذاهای پر ادویه و خوراکی هایی مثل پیاز و سیر، مشکلات گوارشی، پوسیدگی دندان، عفونت لثه و مهم‌تر از همه بی توجهی به بهداشت دهان و دندان. برای رفع بوی بد دهان که بر روابط اجتماعی هم تأثیر زیادی میگذاره، در درجه اول باید مشکل رو شناسایی کرد و بعد اون رو درمان کرد. در مرحله بعد میشه از قرص خوشبو کننده استفاده کرد. پس قرص خوشبو کننده دهان موهیتو آیس سنس Ice sense جای مسواک و نخ دندان رو نمیگیره و در صورتی که علت بوی بد دهان مشکلات گوارشی و عفونت‌های دهان و دندان باشه، تقریباً هیچ کمکی نمیکنه.

در قرص خوشبو کننده دهان موهیتو آیس سنس Ice sense از اسانس موهیتو استفاده شده که یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های گیاهی هست و برای رفع عطش و گرمازدگی به شدت توصیه میشه. در موهیتو از نعنا استفاده شده که به بهبود دردهای گوارشی، خوشبو کردن دهان و بهبود گرفتگی گلو و بینی کمک می کنه. همچنین در لیمو آسکوربیک اسید و ویتامین c وجود داره که میتونه علائم سرماخوردگی رو به صورت موقت کاهش بده و ایمنی بدن رو تقویت کنه و طعم ترش و دوست داشتنی هم ایجاد کرده.

در آخر یادتون باشه قرص خوشبو کننده دهان موهیتو آیس سنس Ice sense علیرغم طعم شیرین برای بچه‌های کوچک طراحی نشده و ممکنه در صورت بلع ناگهانی باعث خفگی بشه. برای مشاهده سایر محصولات این برند با کیفیت وطنی به صفحه آیس سنس Ice sense در وب‌سایت آروماه مراجعه کنید