توضیحات

این شکلات های پذیرایی مرسی، می تونم بگم واقعا یکی از بهترین و برترین و خوشمزه ترین شکلات های دنیا هستن! تو دنیا هم واقعا پرطرفدار هستن. جوری که تو ۷۰ تا کشور دنیا به فروش می رسن!

این شکلات واقعا به نظرم یه شکلات بی نقص و کامل برای کادو دادنه!

توی این بسته، ۷ طعم از شکلات های مرسی هست که شامل این طعم ها میشه:

کرم پرالین – دارک موس – دارک کرم – کرم فندوق – فندق بادام – قهوه و خامه – شکلات شیری

خب من الان فیلم برداری رو تموم کردم، نشستم براتون این زیباهای خوشمزه رو بچشم (برای هزارمین بار!) و مزه شون رو بنویسم. اولین باره که نشستم و دارم انقدر دقیق مزه شون می کنم. هر بار از دفعه قبل خوشمزه تر میشن انگار!!

کرم پرالین: خب این نوعش که رنگ نوارش بنفش هست، از دو لایه درست شده. لایه بیرونی شکلات شیری هست و لایه داخلی کرم پرالین. کرم پرالین از بادام خمیر شده و کارامل تشکیل میشه و از همین دو تا ماده می تونید تشخیص بدید که چقدر خوشمزه باید باشه!!! در هر جعبه ۳ تا از این نوع شکلات وجود داره.

دارک موس: این نوع رنگ نوار دورش قرمز هست. شکلاتش نسبتا از همه نرم تر هست چون از موس شکلاتی درست شده. همچنین کاملا از شکلات تلخ درست شده و کمترین شیرینی ممکن رو داره. در هر جعبه ۳ تا از این نوع شکلات وجود داره.

دارک کرم: این نوع رنگ نوار دورش قهوه ای پر رنگ هست. طعمش خیلی شبیه نوع قبلیه. با شکلات تلخ درست شده و شیرینیش بسیار کمه. ولی نوع قبلی خیلی نرم تر بود. این نوعش خیلی منسجم تر بود. در هر جعبه ۲ تا از این نوع شکلات وجود داره.

کرم فندوق: این نوع رنگ نوار دورش قهوه ای خیلی کمرنگ (کرم رنگ تقریبا) هست. وقتی یه گاز ازش می زنید، دقیقا انگار دارید فندوق می خورید. از دو لایه تشکیل شده. لایه خارجی که از شکلات شیری تشکیل شده. و لایه داخلی از کرم فندوق تشکیل شده. در هر جعبه ۳ تا از این نوع شکلات وجود داره.

فندق بادام: این نوع رنگ نوار دورش سبز هست. پر از بادوم و فندق خرد شده است که با هر گازی که ازش میزنید، زیر دندوناتون حسش می کنید! شکلاتش هم شکلات شیری هست. در هر جعبه ۳ تا از این نوع شکلات وجود داره.

قهوه و خامه: این نوع رنگ نوار دورش قهوه ای هست. وقتی این شکلات رو می خورید، قشنگ حس می کنید دارید یه لیوان شیر قهوه می خورید! لایه پایینی که سفید رنگ هست، مزه خامه رو داره. و لایه بالایی به وضوح طعم قوی قهوه رو میده. این شکلات شیرینیش خیلی متعادل هست. یعنی نه خیلی شیرینه و نه به خاطر قهوه، خیلی تلخه. کاملا متعادل. قهوه دوست ها عاشقش می شید. در هر جعبه ۲ تا از این نوع شکلات وجود داره.

شکلات شیری: این نوع رنگ نوار دورش آبی هست. این نوع همون شکلات های شیری هست که بارها همه مون خوردیم. البته از ۹۰ درصد شکلات های شیری دنیا خوشمزه تره. در هر جعبه ۴ تا از این نوع شکلات وجود داره.

تعداد شکلات ها نمی دونم بر چه اساسه! در کل ۲۰ تا شکلات در هر بسته هست که این بسته ای که من باز کردم، تعداد شکلات هاش به تعدادی بود که نوشتم.

این نوع شکلات مرسی، خوبیش اینه که از هر ۷ طعمی که داره، درونش هست ولی اندازه اش هم مناسبه.

فیلم بازگشایی این محصول رو می تونید در ادامه ببینید: