توضیحات

  • برند: وون کی سام WON KI SAM
  • طعم: شیرین
  • خواص: افزایش ایمنی بدن، کاهش قند خون، تنظیم فشار، افزایش انرژی، ضدالتهاب
  • موارد منع مصرف: کودکان، خانم‌ها در دوران بارداری و شیردهی و مواردی از تداخل‌های دارویی هم شناسایی شده
  • نحوه مصرف:  بدون نیاز به رقیق کردن و به صورت خنک نوش جان کنید
  • شرایط نگهداری: در جای خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود
  • مواد تشکیل‌دهنده: عصاره جنسینگ، ریشه گیاه جنسینگ، شکر، ویتامین C، ویتامین B1

شربت جنسینگ ۳ ساله وون کی سام از محصولات پرطرفدار این برند کره‌ای در سراسر دنیاست. جنسینگ ریشه گیاهی به همین نام هست که بیش‌تر در شرق آسیا رشد می‌کند. همه خواص شگفت‌انگیز این گیاه مفید در محصول شگفت‌انگیز ما جمع شده و شما می تونید به راحتی ازش استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌های جالب شربت جنسینگ ۳ ساله وون کی سام، یک تکه ریشه جنسینگ سه ساله ست که در شیشه شربت قرار داره و واضحِ که خواص شگفت‌انگیز اونو نسبت به محصولات مشابه چند برابر میکنه. حالا جنسینگ اصلاً چیه که این همه خاصیت داره؟

جنسینگ به خانواده‌ای از گیاهان تعلق داره که بهشون عشقه می گن (احتمالاً این واژه رو از زبان یانگوم در سریال جواهری در قصر زیاد شنیدین). جنسینگ در واقع ریشه این گیاهان چندساله و دائمی هست و برای اینکه به محصولی مرغوب و پرخاصیت تبدیل بشه باید مراحل رشد رو چندین و چند سال پشت سر بگذاره. از جمله خواص شگفت‌انگیز جنسینگ می تونیم به تقویت ایمنی بدن، افزایش انرژی، تنظیم فشارخون، کاهش قند و کلسترول، افزایش قوای جنسی و… اشاره کنیم. اصلاً به خاطر همین ویژگی‌ها بسیاری از متخصصان طب سنتی معتقدند این ریشه گیاهی اگه به صورت اصولی مصرف بشه کیفیت زندگی رو افزایش میده.

اما جنسینگ با وجود همه ویژگی‌های مثبت، یک خاصیت عجیب‌وغریب داره که می تونه به شدت دردسرساز بشه؛ جنسینگ روی ترشح هورمون‌ها تأثیر میگذاره و به همین دلیل به کسانی که با اختلالات هورمونی و بیماری‌های ناشی از اون دست‌وپنجه نرم می‌کنند اصلاً توصیه نمیشه. برای مثال خانم‌های مبتلا به اندومتریوز یا در دوران بارداری و شیردهی همچنین کودکان به شدت از مصرف شربت جنسینگ ۳ ساله وون کی سام خودداری کنند.

شربت جنسینگ ۳ ساله وون کی سام کاملاً آماده مصرف هست و فقط کافیه بعد از اینکه خنک شد اونو میل کنید. البته توجه داشته باشید که نباید در یک وعده بیش‌تر از یک بطری از این عصاره جادویی رو استفاده کنید. برای مشاهده بقیه محصولات وون کی سام WON KI SAM به صفحه این برند سر بزنید.