توضیحات

من به شخصه عاااشق همه محصولاتی هستم که شرکت اکبر میزنه! شاید شما تا حالا اسم چای یا دمنوش های اکبر رو نشنیده باشید و بیشتر اسم محمود و احمد رو شنیده باشید (اینا داداشن همه شون با هم؟؟؟ چرا انقد اسماشون شبیه آخه؟؟ کمبود اسمه آیا؟؟!!) دلیلش هم اینه که محمود و احمد داخل ایران نمایندگی دارن ولی اکبر نداره و خب به همین دلیل بیشتر داخل بازار ممکنه این دو اسم رو ببینید!

ولی اگه از من بپرسید بهترین چایی که تو عمرت خوردی رو نام ببر، بدون لحظه ای تفکر میگم چای مراکشی اکبر! اصلا رقیب نداره اصلاااا!!! البته این صفحه، صفحه چای مراکشی نیست هااا ولی گفتم که بدونید دیگه. چای مراکشی رو هنوز قرار نیست اضافه کنیم چون جعبه هاش ۵ کیلویی هست و قیمتش هم یه مقدار بالاست ولی به خاطر عشق زیادی که من به این چایی دارم شاید به زودی اضافه کنیم و خودمون توی بسته های کوچیکتر بسته بندیش کنیم.

خب حالا بریم سراغ همین دمنوش. این دمنوش اول از همه قوطیش خیلی خیلی خوشگله. درش رطوبت گیر داره که باعث میشه چیزی که توی قوطی قرار داره کپک نزنه! بعد از تموم شدن دمنوش هم میتونید گیاه خشک بریزید داخلش و مطمئن باشید که کپک نمی زنه البته اگه رطوبتش خیلی زیاد نباشه.

همچنین درش خیلی سفت و محکمه و به این زودیا خراب نمیشه.

پارچه تی بگ ها مثلثی هست و اصلا برای همینه که قوطی هم مثلثیه. جنس پارچه تی بگ از ابریشم هست و هیچ ضرری برای بدن نداره و به راحتی و با اطمینان می تونید داخل آب جوش قرارش بدید.

هر بسته ۱۵ تا تی بگ داره و هر تی بگ حدودا ۲ گرم وزن خالص داره.

از لحاظ خاصیت هم که نگم که زنجبیل چقدررر خاصیت داره! اصلا برا همه چی خوبه و میتونید تمام خواصش رو از این لینک توی ویکیپدیا بخونید. و توی این دمنوش به وضوح تکه های زنجبیل رو میبینید. برای دیدن خواص علف لیمو هم روی این لینک کلیک کنید تا توی ویکیپدیا کامل در مورد خواصش بخونید.

برای دسترسی به بقیه محصولات اکبر، روی این لینک کلیک کنید.

یه طلق بی رنگ داخلش داره که دسترسی به تی بگ های آخر رو آسون می کنه! من انقدر ذوق کردم از این خلاقیت! حالا دقیقا توی فیلم می تونید ببینید کارکرد طلق رو ببینید: