توضیحات

+1 دوسش دارم
  • برند: لکسوس LEXUS
  • طعم: شیرین
  • مناسب برای: افراد با رژیم غذایی معمولی به عنوان میان وعده
  • موارد منع مصرف: افراد با رژیم غذایی وگن
  • نوع بسته‌بندی: 12 بسته حاوی دو عدد بیسکویت
  • شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک
  • مواد تشکیل‌دهنده: روغن گیاهی، کره، شیر خشک، سبزیجات خشک، آرد، نمک

بیسکویت کراکر سبزیجات لکسوس یکی از محصولات برند munchys هست که با کلی سبزیجات معطر مناسب یک میان وعده خوشمزه هست. از خوش‌خوراک بودن این بیسکویت‌های کوچولو هرچی بگیم کم گفتیم؛ یک میان وعده مغذی که در کنار چای و شیر تجربه‌ای به یادموندنی رو رقم می زنه و انتخاب عالی برای مهمونی های شما هست اما کراکر چیه و چرا در دنیا این همه طرفدار داره؟

به زبان خیلی ساده کراکر تکه‌های بیسکویت ترد، نازک و نمکی هست که معمولاً به در اون ها طعم‌دهنده‌هایی مثل پودر پنیر و سبزیجات معطر می ریزند. معادل وطنی کراکر همون بیسکویت‌های ترد خودمونه. اما بشنوین از اختراع این بیسکویت خوش‌خوراک. ظاهراً یک نانوا به دنبال درست کردن نون‌های ترد و نازکی بوده که خیلی اتفاقی نمک رو به ترکیب آب و آرد گندم اضافه میکنه و اولین کراکر دنیا اختراع میشه.

کراکرها به علت قند نسبتاً پایین انتخاب مناسبی به عنوان میان وعده رژیم‌های لاغری هستند و علاوه بر این بافت ساده اون ها هضمشون رو به شدت راحت میکنه. حالا برند مالایی munchys با تهیه کراکرهای لکسوس انقلاب بزرگی در این صنعت به وجود آورده و کراکرهایی با طعم‌های شکلاتی، کره بادام‌زمینی، سبزیجات و… را تهیه کرده. یکی از خوشمزه‌ترین محصولات این برند بیسکویت کراکر سبزیجات لکسوس هست. این بیسکوییت در بسته‌های 12 تایی تولید شده و در هر بسته دو تا بیسکوییت کوچولو و لذیذ جای گرفته.

برای اینکه بتونید طعم این خوراکی خوشمزه رو تصور کنید دو لایه کراکر رو در نظر بگیرید که با یه عالمه سبزیجات معطر خشک طعم دار شده.

در آخر بگم که بیسکویت کراکر سبزیجات لکسوس برای وگن ها و افرادی با رژیم غذایی بدون فرآورده‌های حیوانی مناسب نیست چون در ساختارش شیر و کره وجود داره. در آخر پیشنهاد می‌کنیم این میان وعده لذیذ رو به سبد خریدتون اضافه و در کنار یک لیوان شیر یا چایی حسابی کیف کنید. بقیه محصولات این برند رو می تونید در صفحه لکسوس LEXUS ببینید.