توضیحات

  • برند: لکسوس LEXUS
  • طعم: شیرین
  • مناسب برای: افراد با رژیم غذایی معمولی به عنوان میان وعده
  • موارد منع مصرف: افراد با رژیم غذایی وگن  و افراد آلرژیک
  • نوع بسته‌بندی: 12 بسته حاوی دو عدد بیسکویت
  • شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک
  • مواد تشکیل‌دهنده: روغن گیاهی، کره، شیر خشک، ; کره بادام زمینی، آرد، نمک

بیسکویت کراکر با کرم کره بادام زمینی لکسوس یکی از محصولات برند munchys هست که طرفدارای کره بادام زمینی عاشقش میشن. از خوش‌خوراک بودن این بیسکویت‌های کوچولو هرچی بگیم کم گفتیم؛ یک میان وعده مغذی که در کنار چای و شیر تجربه‌ای به یادموندنی رو رقم می زنه و بعد از ورزش انتخاب مناسب و انرژی بخشی هست اما کراکر چیه و چرا در دنیا این همه طرفدار داره؟

به زبان خیلی ساده کراکر تکه‌های بیسکویت ترد، نازک و نمکی هست که معمولاً به در اون ها طعم‌دهنده‌هایی مثل پودر پنیر و سبزیجات معطر می ریزند. معادل وطنی کراکر همون بیسکویت‌های ترد خودمونه. اما بشنوین از اختراع این بیسکویت خوش‌خوراک. ظاهراً یک نانوا به دنبال درست کردن نون‌های ترد و نازکی بوده که خیلی اتفاقی نمک رو به ترکیب آب و آرد گندم اضافه میکنه و اولین کراکر دنیا اختراع میشه.

کراکرها به علت قند نسبتاً پایین انتخاب مناسبی به عنوان میان وعده رژیم‌های لاغری هستند و علاوه بر این بافت ساده اون ها هضمشون رو به شدت راحت میکنه. حالا برند مالایی munchys با تهیه کراکرهای لکسوس انقلاب بزرگی در این صنعت به وجود آورده و کراکرهایی با طعم‌های شکلاتی، کره بادام‌زمینی، سبزیجات و… را تهیه کرده. یکی از خوشمزه‌ترین محصولات این برند بیسکویت کراکر با کرم کره بادام زمینی لکسوس هست. این بیسکوییت در بسته‌های 12 تایی تولید شده و در هر بسته دو تا بیسکوییت کوچولو و لذیذ جای گرفته.

برای اینکه بتونید طعم این خوراکی خوشمزه رو تصور کنید دو لایه کراکر رو در نظر بگیرید که بینشون یک لایه کره بادام زمینی قرار گرفته و حسابی دلبری میکنه.

در آخر بگم که بیسکویت کراکر با کرم کره بادام زمینی لکسوس برای وگن ها و افرادی با رژیم غذایی بدون فرآورده‌های حیوانی مناسب نیست چون در ساختارش شیر و کره وجود داره. همچنین توجه داشته استفاده از این بیسکوئیت به خاطر وجود بادام زمینی به افراد آلرژیک اصلا پیشنهاد نمیشه. در آخر پیشنهاد می‌کنیم این میان وعده لذیذ رو به سبد خریدتون اضافه و در کنار یک لیوان شیر یا چایی حسابی کیف کنید. بقیه محصولات این برند رو می تونید در صفحه لکسوس LEXUS ببینید.