توضیحات

  • برند: فاکس FOX’S
  • طعم: میوه ای
  • مناسب برای: افراد با رژیم غذایی معمولی و وگن
  • موارد منع مصرف: افراد دیابتی و آلرژیک
  • مواد تشکیل دهنده: شکر، شربت گلوکز، آب، رنگ و افزودنی های طبیعی
  • شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک نگهداری شود

آبنبات یکی از قدیمی ترین تنقلات ساخته بشر که حتی با گذشت سال ها بازم به شدت پرطرفدار و دوست داشتنی هست. در حال حاضر برندهای مختلفی این محصول هیجان انگیز رو تولید می‌کنند ولی  خیلی هاشون کیفیت لازم رو ندارند. آروماه با معرفی آبنبات مدل FRUITS فاکس یکی از محصولات با کیفیت بازار اومده که هم خیلی زیباست و هم به شدت خوشمزه.

آبنبات مدل FRUITS محصول یکی از برندهای زیر مجموعه نستله هست که همین مسئله نشون دهنده کیفیت بالای اونه. این آبنبات ظاهری شفاف داره و با طعم میوه های مختلف تقریباً همه سلیقه ها رو راضی می کنه.

آبنبات ها به طور معمول از ترکیب آب و شکر به وجود میان. این ترکیب رو تا جایی حرارت میدن که محلول یکدستی به دست بیاد. فرآیند حرارت دهی ادامه پیدا می کنه و ترکیب حالت کاراملی میگیره. در این مرحله آبنبات رو به حالت های مختلف شکل میدن. امروزه به ترکیب آب شکر آبمیوه های مختلف یا طعم دهنده ها و رنگ های مصنوعی هم اضافه می‌کنند.

آبنبات مدل FRUITS فاکس در دسته آب نبات های کریستالی قرار می گیرند؛ آبنبات هایی که به آرومی فرآیند سرد شدن رو طی می‌کنند و بافت منظم و شفافی دارند. دسته بعدی آب نبات های آمورف هستند که با سرعت بالاتری سرد میشن به همین دلیل بافت نامنظمی دارند.

آبنبات مدل FRUITS فاکس حاوی شکر و طعم دهنده و رنگ هست به خاطر همین به افراد آلرژیک و دیابتی توصیه نمیشه. خبر خوشحال کننده برای وگن ها این که در آب نبات های فاکس از هیچ فرآورده حیوانی استفاده نشده و می تونن با خیال راحت میل کنند. برای مشاهده سایر محصولات با کیفیت این برند به صفحه فاکس FOX’S سر بزنید.